Amatieru Hokeja Asociācija
Jevruss 55+
BTC 55+
Wolmar 55+ Valmiera
Baltijas Amatieru Liga
BTC-Jevruss (Rīga )
Sparta (Minsk )
Bears (Narva)
Sinjaja mashina (St.Peterburg )
Baltijas Amatieru Liga
Sinjaja mashina (St.Peterburg )
BTC-Jevruss (Rīga )
Bears (Narva)
Mari Selts (Tallinn)
  • 25.10.2019 pk
    Sparta (Minsk )
    Bears (Narva)
    5:1
     
  • 25.10.2019 pk
    BTC-Jevruss (Rīga )
    Sinjaja mashina (St.Peterburg )
    4:0
     
  • 26.10.2019 st
    Sparta (Minsk )
    BTC-Jevruss (Rīga )
    7:4
     
  • 26.10.2019 st
    Sparta (Minsk )
    Sinjaja mashina (St.Peterburg )
    11:3
     
  • 26.10.2019 st
    BTC-Jevruss (Rīga )
    Bears (Narva)
    3:2
     
  • 26.10.2019 st
    Bears (Narva)
    Sinjaja mashina (St.Peterburg )
    0:4
     
  • 10.11.2019 sv
    BTC 55+
    Wolmar 55+ Valmiera
    1:3
    (0:1 1:1 0:1)
  • 15.12.2019 sv
    Wolmar 55+ Valmiera
    BTC 55+
    GAIDAM
    REZULTĀTU
  • 23.02.2020 sv
    Mari Selts (Tallinn)
    Bears (Narva)
    2:5
     
  • 23.02.2020 sv
    Sinjaja mashina (St.Peterburg )
    Bears (Narva)
    3:2
     
  • 23.02.2020 sv
    BTC-Jevruss (Rīga )
    Mari Selts (Tallinn)
    11:3
     
  • 23.02.2020 sv
    Sinjaja mashina (St.Peterburg )
    Mari Selts (Tallinn)
    7:1
     
  • 23.02.2020 sv
    BTC-Jevruss (Rīga )
    Bears (Narva)
    6:4
     
  • 23.02.2020 sv
    BTC-Jevruss (Rīga )
    Sinjaja mashina (St.Peterburg )
    5:2
     
6.Starptautiskais Ziemassvētku amatieru hokeja Sergeja Žoltoka piemiņas turnīra noslēguma rādītāji :

 6.Starptautiskaja Ziemassvētku amatieru hokeja piemiņas turnīra noslēguma rādītāji:

 

1. vieta -  HK ,,Sports Lukss" Rīga  -7p.  24-4

 2. vieta -  HK ,,Biolar"  Olaine         - 7p.  20-9

 3. vieta -  HK ,,Sparta" Minsk          -3p.  10-13

 4. vieta -  HK ,,Saskaņa' Rīga         -2p.  10-17

 5. vieta -  HK ,,Bears" Narva           -1p.   7 -28

 

 

          Turnira nominanti :

 Labākais bombardieris  -  Nikolajs Jerofejevs  HK ,, Biolar"

 Labākais vārtsargs  -  Raimonds Ermičs HK ,,Saskaņa'

 Labākais aizsargs   -   Igor  Lemtjugov  HK ,,Sparta"

 Labākais uzbrucējs -  Andrejs Solovejs HK ,,Sports Lukss'

 Labākais speletājs  -  Mihail Koņajev HK ,,Bears"

 

          Video:

20190105"Bears" Narva - "Biolar" Olaine

20190105 "Sports Lukss" Rīga - "Biolar" Olaine

20190105“Saskaņa” Rīga - “Sparta” Minska

20190105 “Saskaņa” Rīga - “Bears” Narva

20190105 Bears” Narva - “Sports Lukss” Rīga

Sponsori
Līderi

Bombardieri

Snaiperi

Asistenti

Sods

Vārtsargi

Все права на материалы, находящиеся на сайте fsž.lv, в том числе зарегистрированный товарный знак «FSŽ», являются объектом исключительных прав, и охраняются в соответствии с законодательством Латвии. Размещение и/или использование товарного знака «FSŽ» без согласования с «FSŽ» рассматриваются как нарушение прав собственности в соответствии с действующим законодательством. Использование иных материалов и новостей с сайта и сателлитных роектов допускается только при наличии прямой ссылки на сайт fsž.lv. При использовании материалов сайта ссылка на fsž.lv обязательна. © FSŽ 2011. Все права защищены.