Amatieru Hokeja Asociācija
K-33
Dakteri
Talsu Veterāni
WOLMAR 50+ Valmiera
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ Olaine
Wolmar 55+ Valmiera
Olimpas Panevēžys
04.04.2023 ot
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ (Olaine)
2:8
(1:2 0:4 1:2)
06.04.2023 ct
Dakteri
K-33
2:2
(0:2 2:0 0:0)
10.04.2023 pr
Wolmar 55+ Valmiera
Ogres Veterāni Ogre
3:2
(2:0 0:1 1:1)
15.04.2023 st
Ogres Veterāni Ogre
Wolmar 55+ Valmiera
5:2
(2:0 2:1 1:1)
22.04.2023 st
Talsu Veterāni
Valmiera
3:1
(1:0 1:1 1:0)
29.04.2023 st
Marels Būve
Talsu Veterāni
8:2
(1:0 3:0 4:2)
06.05.2023 st
Biolar 55+ (Olaine)
Wolmar 55+ Valmiera
4:3
(1:0 2:0 1:3)
14.05.2023 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Biolar 55+ (Olaine)
8:1
(2:0 3:0 3:1)
23.09.2023 st
K-33
Talsu Veterāni
3:6
(2:2 1:1 0:3)
12.10.2023 ct
Dakteri
K-33
4:1
(2:1 0:0 2:0)
29.10.2023 sv
Olimpas Panevēžys
Biolar 55+ Olaine
0:2
(0:1 0:0 0:1)
29.10.2023 sv
Jevruss 55+
Wolmar 55+ Valmiera
3:3
(1:1 2:1 0:1)
02.11.2023 ct
Dakteri
WOLMAR 50+ Valmiera
4:1
(1:1 1:0 2:0)
09.11.2023 ct
Dakteri
Talsu Veterāni
3:1
(1:0 0:1 2:0)
11.11.2023 st
K-33
WOLMAR 50+ Valmiera
10:0
(1:0 5:0 4:0)
11.11.2023 st
Biolar 55+ Olaine
Olimpas Panevēžys
6:2
(1:0 1:1 4:1)
12.11.2023 sv
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
12:1
(2:1 5:0 5:0)
25.11.2023 st
Wolmar 55+ Valmiera
Ogres Veterāni Ogre
3:2
(2:1 1:1 0:0)
26.11.2023 sv
Olimpas Panevēžys
Jevruss 55+
1:4
(0:1 1:1 0:2)
02.12.2023 st
WOLMAR 50+ Valmiera
Dakteri
5:9
(1:2 1:3 3:4)
07.12.2023 ct
Talsu Veterāni
Dakteri
1:2
(0:1 0:1 1:0)
10.12.2023 sv
Biolar 55+ Olaine
Jevruss 55+
7:2
(2:0 1:1 4:1)
16.12.2023 st
Talsu Veterāni
K-33
3:7
(1:3 0:2 2:2)
17.12.2023 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Olimpas Panevēžys
3:2
(2:2 0:0 1:0)
07.01.2024 sv
Biolar 55+ Olaine
Ogres Veterāni Ogre
11:2
(5:0 3:1 3:1)
13.01.2024 st
WOLMAR 50+ Valmiera
K-33
3:4
(1:1 0:1 2:2)
14.01.2024 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Jevruss 55+
5:2
(1:1 1:1 3:0)
15.01.2024 pr
Dakteri
Talsu Veterāni
4:2
(2:0 1:2 1:0)
20.01.2024 st
Talsu Veterāni
WOLMAR 50+ Valmiera
5:0
20.01.2024 st
Olimpas Panevēžys
Ogres Veterāni Ogre
3:6
(1:3 0:1 2:2)
21.01.2024 sv
Jevruss 55+
Biolar 55+ Olaine
5:1
(1:0 0:0 4:1)
27.01.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Jevruss 55+
2:6
(0:0 1:5 1:1)
28.01.2024 sv
Biolar 55+ Olaine
Wolmar 55+ Valmiera
1:3
(1:1 0:2 0:0)
03.02.2024 st
K-33
Dakteri
2:2
(0:1 2:0 0:1)
04.02.2024 sv
Ogres Veterāni Ogre
Olimpas Panevēžys
4:8
(1:2 3:5 0:1)
10.02.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ Olaine
3:8
(1:2 1:2 1:4)
11.02.2024 sv
Olimpas Panevēžys
Wolmar 55+ Valmiera
0:3
(0:0 0:0 0:3)
15.02.2024 ct
Dakteri
K-33
0:5
(0:3 0:1 0:1)
17.02.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Wolmar 55+ Valmiera
2:7
(1:1 0:3 1:3)
18.02.2024 sv
Jevruss 55+
Olimpas Panevēžys
7:2
(4:0 2:1 1:1)
24.02.2024 st
Wolmar 55+ Valmiera
Biolar 55+ Olaine
1:2
(0:2 1:0 0:0)
25.02.2024 sv
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
9:3
(3:1 5:1 1:1)
25.03.2024 pr
Dakteri
Talsu Veterāni
8:2
# 755 07.04.2018 21:15
Treneris:
Tiesneši:
Bedritis A. Germanovičs A. Laipa R.
Treneris:
# |
Per. |
La. |
Rez. |
Autors |
1 |
1 |
10:00 |
1 - 0 |
89. Sergeis Povečerovskis (7 N.Grebņevs) |
2 |
3 |
44:00 |
2 - 0 |
70. Normunds Kubarko (88 M.Deksnis, 7 N.Grebņevs) |
3 |
3 |
55:00 |
3 - 0 |
89. Sergeis Povečerovskis (7 N.Grebņevs) |
HK Saskaņa
La.
Min.
Apraksts
|
Biolar 50+
La.
Min.
Apraksts
|
70. N. Kubarko
|
2
|
18:08
|
Klupinašana
|
7. N. Grebņevs
|
2
|
18:00
|
Klupinašana
|
|
5. G. Lācis
|
2
|
12:00
|
Klupinašana
|
|
Pavisam par periodu № 1: 4 Min. |
Pavisam par periodu № 1: 2 Min. |
55. O. Korobkovs
|
2
|
20:45
|
Turešana ar nūju
|
|
17. G. Andžāns
|
2
|
21:00
|
Turešana ar nūju
|
|
Pavisam par periodu № 2: 2 Min. |
Pavisam par periodu № 2: 2 Min. |
|
8. D. Daniševskis
|
2
|
57:58
|
Turēšana ar rokām
|
|
Pavisam par periodu № 3: 0 Min. |
Pavisam par periodu № 3: 2 Min. |
Kopa par spēli: 6 Min. |
Kopa par spēli: 6 Min. |
Vārtsargi
|
S |
U |
Z |
N |
IR |
DK |
Sods |
|
30. Mihails , Deņisovs
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
U - Uzvara,
Z - Zaudējums,
N - Neizšķirti,
IR - Ielaistas ripas,
DK - Drošības koeficients ( 60min*IR/(S*60) ),
Sods - Soda minutes
Uzbrucēji |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
47. Aleksandrs, Mihejenkovs
|
0 |
1 |
5 |
6 |
0 |
|
78. Igors, Volgins
|
0 |
2 |
2 |
4 |
0 |
|
88. Māris, Deksnis
|
0 |
3 |
4 |
7 |
0 |
|
70. Normunds, Kubarko
|
0 |
6 |
5 |
11 |
0 |
|
55. Olegs, Korobkovs
|
0 |
4 |
7 |
11 |
0 |
|
89. Sergeis, Povečerovskis
|
0 |
18 |
19 |
37 |
0 |
|
Aizsargi |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
14. Jevgenijs , Popovs
|
0 |
3 |
0 |
3 |
0 |
|
12. Kaspars, Zauls
|
0 |
1 |
2 |
3 |
0 |
|
7. Nikolajs, Grebņevs
|
0 |
0 |
5 |
5 |
0 |
|
68. Vladimirs, Larčiks
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
GV - Gūtie vārti,
A - rezultātīva piespēle,
P - Punkti,
Sods - Soda minutes
Vārtsargi
|
S |
U |
Z |
N |
IR |
DK |
Sods |
|
1. Jānis , Baronovs
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
U - Uzvara,
Z - Zaudējums,
N - Neizšķirti,
IR - Ielaistas ripas,
DK - Drošības koeficients ( 60min*IR/(S*60) ),
Sods - Soda minutes
Uzbrucēji |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
8. Dāvis, Daniševskis
|
0 |
1 |
2 |
3 |
0 |
|
17. Gints, Andžāns
|
0 |
4 |
7 |
11 |
0 |
|
27. Ivars, Cimermanis
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
33. Jurijs, Babikovs
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
21. Konstantīns, Ravinskis
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
10. Mārtiņš, Priede
|
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
3. Raimonds, Vītīņš
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
69. Vitālijs, Lebedevs
|
0 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
77. Vladislavs, Kotkovs
|
0 |
3 |
0 |
3 |
0 |
|
Aizsargi |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
71. Andrejs, Burjakovs
|
0 |
1 |
3 |
4 |
0 |
|
7. Dainis, Dolgilevičs
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
5. Guntars, Lācis
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
73. Pavels, Danilko
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
GV - Gūtie vārti,
A - rezultātīva piespēle,
P - Punkti,
Sods - Soda minutes
Bombardieri
Snaiperi
Asistenti
Sods
Vārtsargi
|