Amatieru Hokeja Asociācija
K-33
Dakteri
Talsu Veterāni
WOLMAR 50+ Valmiera
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ Olaine
Wolmar 55+ Valmiera
Olimpas Panevēžys
22.04.2023 st
Talsu Veterāni
Valmiera
3:1
(1:0 1:1 1:0)
29.04.2023 st
Marels Būve
Talsu Veterāni
8:2
(1:0 3:0 4:2)
06.05.2023 st
Biolar 55+ (Olaine)
Wolmar 55+ Valmiera
4:3
(1:0 2:0 1:3)
14.05.2023 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Biolar 55+ (Olaine)
8:1
(2:0 3:0 3:1)
23.09.2023 st
K-33
Talsu Veterāni
3:6
(2:2 1:1 0:3)
12.10.2023 ct
Dakteri
K-33
4:1
(2:1 0:0 2:0)
29.10.2023 sv
Jevruss 55+
Wolmar 55+ Valmiera
3:3
(1:1 2:1 0:1)
29.10.2023 sv
Olimpas Panevēžys
Biolar 55+ Olaine
0:2
(0:1 0:0 0:1)
02.11.2023 ct
Dakteri
WOLMAR 50+ Valmiera
4:1
(1:1 1:0 2:0)
09.11.2023 ct
Dakteri
Talsu Veterāni
3:1
(1:0 0:1 2:0)
11.11.2023 st
Biolar 55+ Olaine
Olimpas Panevēžys
6:2
(1:0 1:1 4:1)
11.11.2023 st
K-33
WOLMAR 50+ Valmiera
10:0
(1:0 5:0 4:0)
12.11.2023 sv
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
12:1
(2:1 5:0 5:0)
25.11.2023 st
Wolmar 55+ Valmiera
Ogres Veterāni Ogre
3:2
(2:1 1:1 0:0)
26.11.2023 sv
Olimpas Panevēžys
Jevruss 55+
1:4
(0:1 1:1 0:2)
02.12.2023 st
WOLMAR 50+ Valmiera
Dakteri
5:9
(1:2 1:3 3:4)
07.12.2023 ct
Talsu Veterāni
Dakteri
1:2
(0:1 0:1 1:0)
10.12.2023 sv
Biolar 55+ Olaine
Jevruss 55+
7:2
(2:0 1:1 4:1)
16.12.2023 st
Talsu Veterāni
K-33
3:7
(1:3 0:2 2:2)
17.12.2023 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Olimpas Panevēžys
3:2
(2:2 0:0 1:0)
07.01.2024 sv
Biolar 55+ Olaine
Ogres Veterāni Ogre
11:2
(5:0 3:1 3:1)
13.01.2024 st
WOLMAR 50+ Valmiera
K-33
3:4
(1:1 0:1 2:2)
14.01.2024 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Jevruss 55+
5:2
(1:1 1:1 3:0)
15.01.2024 pr
Dakteri
Talsu Veterāni
4:2
(2:0 1:2 1:0)
20.01.2024 st
Olimpas Panevēžys
Ogres Veterāni Ogre
3:6
(1:3 0:1 2:2)
20.01.2024 st
Talsu Veterāni
WOLMAR 50+ Valmiera
5:0
21.01.2024 sv
Jevruss 55+
Biolar 55+ Olaine
5:1
(1:0 0:0 4:1)
27.01.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Jevruss 55+
2:6
(0:0 1:5 1:1)
28.01.2024 sv
Biolar 55+ Olaine
Wolmar 55+ Valmiera
1:3
(1:1 0:2 0:0)
03.02.2024 st
K-33
Dakteri
2:2
(0:1 2:0 0:1)
04.02.2024 sv
Ogres Veterāni Ogre
Olimpas Panevēžys
4:8
(1:2 3:5 0:1)
10.02.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ Olaine
3:8
(1:2 1:2 1:4)
11.02.2024 sv
Olimpas Panevēžys
Wolmar 55+ Valmiera
0:3
(0:0 0:0 0:3)
15.02.2024 ct
Dakteri
K-33
0:5
(0:3 0:1 0:1)
17.02.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Wolmar 55+ Valmiera
2:7
(1:1 0:3 1:3)
18.02.2024 sv
Jevruss 55+
Olimpas Panevēžys
7:2
(4:0 2:1 1:1)
24.02.2024 st
Wolmar 55+ Valmiera
Biolar 55+ Olaine
1:2
(0:2 1:0 0:0)
25.02.2024 sv
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
9:3
(3:1 5:1 1:1)
17.03.2024 sv
Talsu Veterāni
K-33
2:3
(1:1 0:0 1:2)
25.03.2024 pr
Dakteri
Talsu Veterāni
8:2
(4:0 2:2 2:0)
08.04.2024 pr
K-33
Talsu Veterāni
15:0
(4:0 7:0 4:0)
14.04.2024 sv
K-33
Dakteri
5:0
(0:0 3:0 2:0)
# 509 01.11.2015 10:00
Treneris:
Tiesneši:
Ansons A. Laipa R.
Treneris:
# |
Per. |
La. |
Rez. |
Autors |
1 |
1 |
15:25 |
0 - 1 |
16. Normunds Uļjanskis (21 A.Namnieks, 31 A.Irbe) |
2 |
2 |
31:20 |
1 - 1 |
23. Normunds Kubarko (21 A.Straume) |
3 |
2 |
39:12 |
2 - 1 |
10. Sergejs Sirkins |
4 |
3 |
43:30 |
2 - 2 |
16. Normunds Uļjanskis |
5 |
3 |
45:53 |
3 - 2 |
8. Egons Knauers (4 S.Sinicins, 21 A.Straume) |
Royal Tec
La.
Min.
Apraksts
|
LUX
La.
Min.
Apraksts
|
7. A. Mihejenko
|
2
|
13:59
|
Grudiens ar nūju
|
17. A. Mihejenkovs
|
2
|
14:04
|
Bistama spēle ar augstu nūju
|
|
|
Pavisam par periodu № 1: 4 Min. |
Pavisam par periodu № 1: 0 Min. |
|
66. A. Mūrnieks
|
2
|
48:06
|
Klupinašana
|
|
Pavisam par periodu № 3: 0 Min. |
Pavisam par periodu № 3: 2 Min. |
Kopa par spēli: 4 Min. |
Kopa par spēli: 2 Min. |
Vārtsargi
|
S |
U |
Z |
N |
IR |
DK |
Sods |
|
61. Viktors, Durnovs
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
U - Uzvara,
Z - Zaudējums,
N - Neizšķirti,
IR - Ielaistas ripas,
DK - Drošības koeficients ( 60min*IR/(S*60) ),
Sods - Soda minutes
Uzbrucēji |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
21. Aigars, Straume
|
0 |
6 |
8 |
14 |
0 |
|
17. Aleksandrs, Mihejenkovs
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
33. Dainis, Berziņš
|
0 |
6 |
3 |
9 |
0 |
|
22. Ivars, Cimermanis
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
15. Jurijs, Babikovs
|
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
23. Normunds, Kubarko
|
0 |
9 |
5 |
14 |
0 |
|
4. Sergejs, Sinicins
|
0 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
10. Sergejs, Sirkins
|
0 |
3 |
1 |
4 |
0 |
|
11. Vjačeslavs, Gorjunovs
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Aizsargi |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
7. Aleksejs, Mihejenko
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
8. Egons, Knauers
|
0 |
2 |
3 |
5 |
0 |
|
88. Juris, Kļeščenogovs
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
9. Sergejs, Jemeļjanovs
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
GV - Gūtie vārti,
A - rezultātīva piespēle,
P - Punkti,
Sods - Soda minutes
Vārtsargi
|
S |
U |
Z |
N |
IR |
DK |
Sods |
|
31. Arvids, Irbe
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
30. Dzintars, Seilis
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
U - Uzvara,
Z - Zaudējums,
N - Neizšķirti,
IR - Ielaistas ripas,
DK - Drošības koeficients ( 60min*IR/(S*60) ),
Sods - Soda minutes
Uzbrucēji |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
58. Aigars, Červinskis
|
0 |
3 |
6 |
9 |
0 |
|
66. Aivars, Mūrnieks
|
0 |
7 |
13 |
20 |
0 |
|
10. Alens, Šēfers
|
0 |
1 |
2 |
3 |
0 |
|
57. Gints, Andžāns
|
0 |
6 |
3 |
9 |
0 |
|
9. Lauris, Rubulis
|
0 |
3 |
5 |
8 |
0 |
|
16. Normunds, Uļjanskis
|
0 |
8 |
8 |
16 |
0 |
|
3. Oskars, Šestakovskis
|
0 |
7 |
2 |
9 |
0 |
|
14. Raimonds, Apse
|
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
59. Tālis, Tjarve
|
0 |
1 |
8 |
9 |
0 |
|
Aizsargi |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
4. Agris, Purviņš
|
0 |
3 |
0 |
3 |
0 |
|
21. Aigars, Namnieks
|
0 |
2 |
5 |
7 |
0 |
|
8. Andis, Bērziņš
|
0 |
2 |
4 |
6 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
GV - Gūtie vārti,
A - rezultātīva piespēle,
P - Punkti,
Sods - Soda minutes
Bombardieri
Snaiperi
Asistenti
Sods
Vārtsargi
|