Amatieru Hokeja Asociācija
K-33
Dakteri
Talsu Veterāni
WOLMAR 50+ Valmiera
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ Olaine
Wolmar 55+ Valmiera
Olimpas Panevēžys
04.04.2023 ot
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ (Olaine)
2:8
(1:2 0:4 1:2)
06.04.2023 ct
Dakteri
K-33
2:2
(0:2 2:0 0:0)
10.04.2023 pr
Wolmar 55+ Valmiera
Ogres Veterāni Ogre
3:2
(2:0 0:1 1:1)
15.04.2023 st
Ogres Veterāni Ogre
Wolmar 55+ Valmiera
5:2
(2:0 2:1 1:1)
22.04.2023 st
Talsu Veterāni
Valmiera
3:1
(1:0 1:1 1:0)
29.04.2023 st
Marels Būve
Talsu Veterāni
8:2
(1:0 3:0 4:2)
06.05.2023 st
Biolar 55+ (Olaine)
Wolmar 55+ Valmiera
4:3
(1:0 2:0 1:3)
14.05.2023 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Biolar 55+ (Olaine)
8:1
(2:0 3:0 3:1)
23.09.2023 st
K-33
Talsu Veterāni
3:6
(2:2 1:1 0:3)
12.10.2023 ct
Dakteri
K-33
4:1
(2:1 0:0 2:0)
29.10.2023 sv
Jevruss 55+
Wolmar 55+ Valmiera
3:3
(1:1 2:1 0:1)
29.10.2023 sv
Olimpas Panevēžys
Biolar 55+ Olaine
0:2
(0:1 0:0 0:1)
02.11.2023 ct
Dakteri
WOLMAR 50+ Valmiera
4:1
(1:1 1:0 2:0)
09.11.2023 ct
Dakteri
Talsu Veterāni
3:1
(1:0 0:1 2:0)
11.11.2023 st
Biolar 55+ Olaine
Olimpas Panevēžys
6:2
(1:0 1:1 4:1)
11.11.2023 st
K-33
WOLMAR 50+ Valmiera
10:0
(1:0 5:0 4:0)
12.11.2023 sv
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
12:1
(2:1 5:0 5:0)
25.11.2023 st
Wolmar 55+ Valmiera
Ogres Veterāni Ogre
3:2
(2:1 1:1 0:0)
26.11.2023 sv
Olimpas Panevēžys
Jevruss 55+
1:4
(0:1 1:1 0:2)
02.12.2023 st
WOLMAR 50+ Valmiera
Dakteri
5:9
(1:2 1:3 3:4)
07.12.2023 ct
Talsu Veterāni
Dakteri
1:2
(0:1 0:1 1:0)
10.12.2023 sv
Biolar 55+ Olaine
Jevruss 55+
7:2
(2:0 1:1 4:1)
16.12.2023 st
Talsu Veterāni
K-33
3:7
(1:3 0:2 2:2)
17.12.2023 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Olimpas Panevēžys
3:2
(2:2 0:0 1:0)
07.01.2024 sv
Biolar 55+ Olaine
Ogres Veterāni Ogre
11:2
(5:0 3:1 3:1)
13.01.2024 st
WOLMAR 50+ Valmiera
K-33
3:4
(1:1 0:1 2:2)
14.01.2024 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Jevruss 55+
5:2
(1:1 1:1 3:0)
15.01.2024 pr
Dakteri
Talsu Veterāni
4:2
(2:0 1:2 1:0)
20.01.2024 st
Olimpas Panevēžys
Ogres Veterāni Ogre
3:6
(1:3 0:1 2:2)
20.01.2024 st
Talsu Veterāni
WOLMAR 50+ Valmiera
5:0
21.01.2024 sv
Jevruss 55+
Biolar 55+ Olaine
5:1
(1:0 0:0 4:1)
27.01.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Jevruss 55+
2:6
(0:0 1:5 1:1)
28.01.2024 sv
Biolar 55+ Olaine
Wolmar 55+ Valmiera
1:3
(1:1 0:2 0:0)
03.02.2024 st
K-33
Dakteri
2:2
(0:1 2:0 0:1)
04.02.2024 sv
Ogres Veterāni Ogre
Olimpas Panevēžys
4:8
(1:2 3:5 0:1)
10.02.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ Olaine
3:8
(1:2 1:2 1:4)
11.02.2024 sv
Olimpas Panevēžys
Wolmar 55+ Valmiera
0:3
(0:0 0:0 0:3)
15.02.2024 ct
Dakteri
K-33
0:5
(0:3 0:1 0:1)
17.02.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Wolmar 55+ Valmiera
2:7
(1:1 0:3 1:3)
18.02.2024 sv
Jevruss 55+
Olimpas Panevēžys
7:2
(4:0 2:1 1:1)
24.02.2024 st
Wolmar 55+ Valmiera
Biolar 55+ Olaine
1:2
(0:2 1:0 0:0)
25.02.2024 sv
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
9:3
(3:1 5:1 1:1)
25.03.2024 pr
Dakteri
Talsu Veterāni
8:2
# 395 02.05.2014 16:00
Ladoga ( Sankt-Peterburg )
Treneris:
Tiesneši:
Portnov L. Kolpkov N.
Treneris:
# |
Per. |
La. |
Rez. |
Autors |
1 |
1 |
02:10 |
1 - 0 |
7. Pavels Mjasnikov |
2 |
1 |
05:23 |
2 - 0 |
35. Nikita Sulukov (39 A.Troshnev) |
3 |
1 |
07:39 |
3 - 0 |
8. Aleksandr Saharov (11 D.Volchenkov) |
4 |
1 |
08:46 |
4 - 0 |
35. Nikita Sulukov (17 N.Galakov) |
5 |
1 |
12:44 |
5 - 0 |
10. Mihail Saharov (17 N.Galakov) |
6 |
1 |
18:11 |
6 - 0 |
17. Nikolaj Galakov (39 A.Troshnev) |
7 |
2 |
22:09 |
7 - 0 |
35. Nikita Sulukov (22 A.Kiljanskij) |
8 |
2 |
28:46 |
8 - 0 |
25. Dmitrij Jekimov (35 N.Sulukov) |
9 |
2 |
31:15 |
9 - 0 |
8. Aleksandr Saharov (39 A.Troshnev, 11 D.Volchenkov) |
10 |
2 |
33:50 |
9 - 1 |
12. Aleksej Davletkildezhev |
11 |
2 |
37:25 |
10 - 1 |
17. Nikolaj Galakov (11 D.Volchenkov) |
12 |
3 |
42:14 |
11 - 1 |
15. A. Ivanov (17 N.Galakov) |
13 |
3 |
47:22 |
12 - 1 |
15. A. Ivanov (25 D.Jekimov) |
14 |
3 |
55:45 |
13 - 1 |
15. A. Ivanov (17 N.Galakov) |
Ladoga ( Sankt-Peterburg )
La.
Min.
Apraksts
|
Bears (Narva)
La.
Min.
Apraksts
|
Kopa par spēli: 0 Min. |
Kopa par spēli: 0 Min. |
Vārtsargi
|
S |
U |
Z |
N |
IR |
DK |
Sods |
|
20. A., Klimenko
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
U - Uzvara,
Z - Zaudējums,
N - Neizšķirti,
IR - Ielaistas ripas,
DK - Drošības koeficients ( 60min*IR/(S*60) ),
Sods - Soda minutes
Uzbrucēji |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
15. A., Ivanov
|
0 |
3 |
2 |
5 |
0 |
|
22. Aleksandr, Kiljanskij
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
8. Aleksandr, Saharov
|
0 |
3 |
3 |
6 |
0 |
|
11. Dmitrij, Volchenkov
|
0 |
0 |
3 |
3 |
0 |
|
35. Nikita, Sulukov
|
0 |
7 |
9 |
16 |
0 |
|
17. Nikolaj, Galakov
|
0 |
2 |
4 |
6 |
0 |
|
7. Pavels, Mjasnikov
|
0 |
3 |
2 |
5 |
0 |
|
Aizsargi |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
39. Aleksandr, Troshnev
|
0 |
1 |
6 |
7 |
0 |
|
25. Dmitrij, Jekimov
|
0 |
3 |
4 |
7 |
0 |
|
10. Mihail, Saharov
|
0 |
6 |
2 |
8 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
GV - Gūtie vārti,
A - rezultātīva piespēle,
P - Punkti,
Sods - Soda minutes
Vārtsargi
|
S |
U |
Z |
N |
IR |
DK |
Sods |
|
1. Andrej, Leonov
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
U - Uzvara,
Z - Zaudējums,
N - Neizšķirti,
IR - Ielaistas ripas,
DK - Drošības koeficients ( 60min*IR/(S*60) ),
Sods - Soda minutes
Uzbrucēji |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
16. Aleksandr, Petrov
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
66. Aleksandr, Robotinski
|
0 |
24 |
9 |
33 |
0 |
|
99. Ilja, Simagin
|
0 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
9. Konstantin, Vimberg
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
31. Roman, Orlov
|
0 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
10. Sergei, Tarassov
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
55. Sergej, Manushkin
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
26. Sergey, Golubev ju.
|
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
6. Vladimir, Lemeš
|
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
Aizsargi |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
7. Aleksandr, Serjogin
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
12. Aleksej, Davletkildezhev
|
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
5. Artjom, Lobin
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
44. Ilja, Andrejev
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
13. Jevgeni, Kirsanov
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
78. Vladimir, Tšudajev
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
GV - Gūtie vārti,
A - rezultātīva piespēle,
P - Punkti,
Sods - Soda minutes
Bombardieri
Snaiperi
Asistenti
Sods
Vārtsargi
|